Hava Durumu
Linkler
Araç Sorgulama
Trafik Cezaları
Ceza Puanı
Motor Taşıtları Vergisi
Vergi Kimlik No Sorgulama
Prim sorgulama
Kasko Değer Sorgulama
Anket
Aktif anket yok !
GÜNEŞ ENERJİSİ PAKET SİSTEMLERİ

SINIRSIZ ELEKTRİK, TEMİZ ENERJİ,TEMİZ ÇEVRE,SAĞLIKLI NESİL:!!!!  

 

        Gün geçtikçe kirlenen çevre ve azalan enerji kaynakları... Dünyamızın ve ülkemizin temel iki sorununu çözmenin bir yolu var. Enerji getirisi sınırsız ve işletme maliyeti sıfıra yakın olan fotovoltaik elektrik sistemi hem ücretsiz bir kaynaktan elektrik sağlamakta hem de çevreye yayılan karbonmonoksit ve diğer tonlarca atığın oluşmasınıönlemektedir. Gelecek nesillerin elektrik kaynağının güneş elektriği olduğunun bilincindeyiz.   

EV,İŞYERİ, TARLA, YAZLIK, YAYLA EVİ, DAĞ EVİ YA DA BAĞ EVİ...  Elektrik sıkıntısına son veriyoruz! Dağların tepesinde, bir otobanda veya bir yaylada; ormanın orta yerinde, plajda veya açık denizde; Başgül Solar ın geliştirmiş olduğu güneş enerjili setler enerji ihtiyacınızın olduğu ve şebekenin bulunmadığı her yerde en güvenilir güç kaynağınızdır.   

Yüksek verimli, 25 yıl performans garantisine sahip güneş panellerimiz ile güvenilir, çevreci ve her şartta kullanabileceğiniz gücü sunmaktayız.  Başgül Solar Güneş Jeneratörü sistemleriyle işyeriniz , eviniz, yazlığınız, araziniz kısacası elektriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda enerji sisteminizi kurup hazır hale getirmekteyiz. Sadece tek bir aydınlatma lambası ya da A’dan Z’ye bütün elektrikli ev aletleri için güneş enerjisinden faydalanabilirsiniz.   

Güneş panellerinin ilk olarak uygulanmaya başladığı alan olarak aydınlatma karsımıza çıkmaktadır. Özellikle 2000’li yılların basları itibariyle teknolojinin gelişmesi, hücre verimlerinin artması ve panel fiyatlarının düşmesi sonucu güneş enerjili aydınlatma sistemleri dünya genelinde oldukça sık kullanılır hale gelmiştir.   

Sistemin genel prensibi gündüz günes panellerinden elde edilen elektriğin akülerde depolanması ve gece ile birlikte enerjinin özel ampulleri çalıştırması prensibine dayanmaktadır.